Haber

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, HÜDA PAR Adana İl Başkanı Salih Demir’in yaralandığı saldırıyla ilgili olarak Diyarbakır’da il binasını ziyaret etti.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, HÜDA PAR Adana İl Başkanı Salih Demir’in yaralandığı, il sekreteri Sacit Pişgin’in hayatını kaybettiği parti binasına düzenlenen bıçaklı saldırıyla ilgili olarak Diyarbakır’da parti il ​​binasını ziyaret etti.

HÜDA PAR Genel Yönetim Kurulu (GİK) Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Vedat Turgut ile görüşen Beyoğlu, saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, milletin huzurunu bozmayı amaçlayan bu tür saldırıların asla amacına ulaşamayacağını belirtti.

Beyoğlu, “Hain saldırıda şehit olan Sacit kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesine ve HÜDA PAR camiasına sabırlar diliyorum. Namazda şehit olan bu kardeşimiz Allah’ın izniyle şehit olmuştur. Hepimizi şoke eden olayda yaralanan HÜDA PAR Adana İl Başkanı Salih Demir’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu tür saldırıları gerçekleştirenler amaçlarına ulaşamazlar. Ne milletimiz ne de devletimiz bunlara itibar etmeyecektir.” dedi.

carsamba-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu