Haber

Tavas dartta tarih yazdı

Tavas Belediye Gençlik Spor Kulübü, 26-27 Kasım 2022 tarihleri ortasında Ankara Atatürk Spor ve Stant Sarayı Salonunda düzenlenen Kulüpler Dart Türkiye Şampiyonasında 2’ncisi oldu.

41 takımın katılımı ile yapılan şampiyonada grup müsabakalarını kazanarak şampiyon olan Tavas Belediye Gençlikspor Kulübü Dart Takımı finalde geçen senenin şampiyonu Antalya Spor Lisesi Gençlik ve Spor Kulübüne yenilerek Türkiye 2’ncisi oldu.

Antrenör Serkan Dabancalı, Yönetici Nazif Salgut yönetiminde müsabakalara katılan Tavas Belediye Gençlikspor kadrosu atletleri Tavas Anadolu Lisesi ve Hacı Ali Bilal Cumhuriyet Ortaokulunda eğitim ve öğretim gören Mehmet Ali Taner, Aytaç Şimşek, Osman Sarıkoyuncu, Esra Çon, Baran Kalli, İrem Akköse üzere isimlerden oluştu. Elde edilen bu muvaffakiyet Denizli ve Tavas ilçesinde takdirle karşılandı.

Türkiye ikinci ligi üzere büyük bir muvaffakiyetten ötürü sevinçli ve gururlu olduklarını lisana getiren şampiyon atletler, “Takım olarak almış olduğumuz bu dereceden dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Hocalarımız nezaretinde çok uzun süredir çalışmanın sonucunda böyle bir başarı geldi. Bize destek olan maddi manevi yanımızda başta Tavas Belediye Başkanımız Hüseyin İnamlık olmak üzere okul müdürlerimize öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan hedefimiz Türkiye Şampiyonluğunu Tavas’a getirmek “ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu