Haber

Niğde Belediyesi’nden Elif Sare için hatıra ormanı

Kampanya kapsamında Niğde Belediyesi tarafından oluşturulan hatıra ormanına en az 100 lira bağış karşılığında hayırseverler adına ağaç dikilecek ve kampanyaya katılanlar fidan dikebilecek. dilerlerse kendi ağaçları. Dikilen ağaçların altına yardım edenlerin isimlerinin yazılı olduğu tabela asılacak. Bu kampanyadan elde edilecek gelir Elif Sare’nin tedavisinde kullanılacak.

AĞAÇ ÜZERİNDEKİ ELİF SARE İÇİN DİKEY

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Elif Sare için bir ağaç dikin” dedi; SMA Tip 1 hastalığı olan hemşehrimiz Elif Sare için orman oluşturuyoruz. Burada yapılan iyilikler yeşerecek ve kalıcı olacaktır. Şu anda kampanyanın yüzde 96’sı tamamlandı. Son bir gayretle bu bebeği sağlığına kavuşturalım. Sizlerin de yardımıyla bu güzellikleri büyütelim ve bir güzellik ağacına dönüştürelim. Bebeğimizin sağlığı için emeği geçen herkese teşekkür ediyor, herkesi bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum. ” söz konusu.

EMPATİ YERLEŞTİRİLMESİ GEREKİR

Başlattıkları bu kampanyaya destek olurken herkesin empati kurması gerektiğini belirten Önder Özdemir, bu tür hastalıkların bizden uzak olmadığını herkesin başına gelebileceğini bu nedenle Elif Sare ve ailesinin yalnız bırakılmaması gerektiğini kaydetti.

İLETİŞİM VE IBAN BİLGİLERİ

Esra Mahin (Anne)

0533 667 41 97

Vakıf Bank Alıcı: Elif Sare Mahin

Açıklama: Fidan Fiyatı

TR90 0001 5001 5800 7314 8213 81

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu