Haber

Küçük Yıldızlar Denizli’de Futbol Altyapısına Yoğun İlgi Gösteriyor

– Futbolun yıldızları altyapıdan yetişiyor

Denizli’de minik yıldızlardan altyapıya yoğun ilgi

DENİZLİ – Denizli’de amatör futbol kulüplerinden yetişip milli takım altyapısında forma giyen futbolcuların sayısı ve çocukların altyapıya olan ilgisi her geçen gün artıyor.

Denizli’de altyapıda futbol oynayan futbolcuların çalışmaları aralıksız devam ediyor. Her geçen gün gücüne güç katan oyuncular, kendilerini geliştirerek milli takımın da ilgisini çekmeye devam ediyor. Denizli’de farklı kulüplerden oyuncular milli takıma çıkmaya devam ederken, parlayan yıldızların gelişimi ve altyapının değeri daha da ön plana çıkıyor.

“Oyuncu transferleri çok yoğun”

Çamlık Futbol Kulübü Başkanı Şenol Ünlü, son dönemde hem futbolseverlerin hem de büyük kulüplerin futbola olan ilgisinin arttığını belirterek, “Bizim için süreç devam ediyor. Oyuncu transferleri bizim için hep çok ağır oluyor. Şu anda ligler devam ediyor. şu an ihraç ettiğimiz çok oyuncu var sadece bu sene 3 oyuncuyu Fenerbahçe’ye, 2 Trabzonspor’a 2, Beşiktaş’a 3-4 oyuncu verdik tedavileri yapıldı süreç bu şekilde devam ediyor nasıl yaparız bunu her zamanki gibi yapın.Öğretmen kalitemiz yüksek.Yaz dönemi daha yeni başlıyor.10 Mayıs prestiji ile kayıtlarımızı kapattık.Şu anda öğrenci alamıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu