Teknoloji

TGV Voyages Tren Simülatörü Ücretsiz

Steam mağazasında TGV Seferleri Tren Simülatörü sınırlı bir süre için ücretsizdi. Hızlı trenleri sürebileceğiniz simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.


İlginizi çekebilir: Steam 61 TL’lik Oyunu Bedava Dağıtıyor!


Ücretsiz oyunlar denilince akla ilk olarak Epic Games mağazası gelir. Haftalık olarak değişen bir dizi ücretsiz oyunu bir araya getiren Amerikalı yayıncı, bu yönüyle de gönlümüzde taht kurdu. Ancak bu tarafta rakip mağazalardan birçok fırsat var ve biz bunları sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Ücretsiz TGV Seferleri Tren Simülatörünü Kaçırmayın

Hatırlayacağınız üzere Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, 1 Haziran 2023 tarihine kadar Steam mağazasından ücretsiz olarak indirilebiliyor. Simülasyon oyunlarını seviyorsanız, TGV Seferleri Tren Simülatörüiçinde 2 Haziran 2023 Cuma gününe kadar ücretsiz olarak indirilebilir. Her zaman olduğu gibi, kitaplığınıza bir kez eklediğinizde kalıcı olarak sizin olacak. Oyunun sayfasına aşağıdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Haziran 2016’da piyasaya sürülen TGV Voyages Train Simulator, Train Simulator oyununun sınırlı içeriğe sahip bağımsız bir versiyonudur ve Fransa kırsalında yüksek hızlı trenlerle seyahat etmenizi sağlar. Öyle ki meslek modu, oyun içi mağaza, Steam Workshop erişimi ve tüm içeriklere erişim söz konusu olmayacak. Ancak ikisi eğitim, Marsilya şehrinde lokomotif tersanesi ve daha birçok senaryo olmak üzere yedi senaryo sizleri bekliyor olacak.

Minimum Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 veya 8
  • İşlemci: 2,8 GHz Core 2 Duo (3,2 GHz Core 2 Duo önerilir), AMD Athlon MP (çok işlemcili varyant veya eşdeğer işlemciler)
  • Bellek: 2GB RAM
  • Ekran Kartı: Pixel Shader 3.0 ile 512 MB (yalnızca AGP PCIe)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X 9.0c uyumlu

olurhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu