Haber

Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş’ta yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş’ın ekonomisi ve sosyal hayatıyla her geçen gün yeniden canlanma ve canlanma evreleri gösterdiğini söyledi.

Kirişci, Twitter Garden Tesisleri’nde düzenlenen sahur programında kentte görev yapan yerel basın mensuplarıyla görüşmeye geldi.

Demokrasilerde medyanın gücünün her zaman kıymetli ve değerli olduğunu belirten Kirişci, şunları kaydetti:

“Çabalarımıza vereceğiniz her türlü takviye, en kısa zamanda bu şehre ve kalkınmasına da destek olacaktır. Bu şehir 6 Şubat depreminde 12 bin 562 çocuğu rahmete göndermiş ama bu şehir 12 bin 562 çocuğu merhamete göndermiş bir şehir. Bu şehir bir kahraman şehirdir.Bu şehir bir kahraman şehirdir.Onun kahramanlıkları asla sıradan, tesadüfi bir kahramanlık değildir.31 Ekim 1919’da Sütçü İmam’a o kahramanca davranışı gösteren ruh ne olursa olsun, bugün hayatta kalanlar olarak sergilediğimiz duruş budur. Kahramanmaraş’ta 12 bin 562 çocuğu toprağa veren.”

Kentin ekonomisi ve sosyal yaşamıyla bir canlanma ve canlanma evreleri gösterdiğini vurgulayan Kirişci, Ulu Cami çevresinde konteynerlerde faaliyet gösteren bedesten esnafı başta olmak üzere kentin farklı noktalarında esnafla buluştuklarını da dile getirdi. .

Programa AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Kahramanmaraş milletvekili adayları Ömer Oruç Bilal Debgici, Tuğba Köksal ve Ramazan Gürbak da katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu