Teknoloji

SkyWater, Nautilus ile biyoçip üretim anlaşması imzaladı

BLOOMINGTON, Minn. – ABD merkezli yarı iletken üreticisi SkyWater Technology (NASDAQ: SKYT), Nautilus Bioteknoloji, Inc., silikon bazlı mikroakışkan biyo çiplerin tedariki için bir üretim anlaşması imzaladı. Bu çipler Nautilus’un proteom analiz sisteminde kullanılacak. Nautilus’un SkyWater’ın Gelişmiş Teknoloji Hizmetlerinden Gofret Hizmetleri programına geçişi, SkyWater’ın Hizmet Olarak Teknoloji (TaaS) iş modelinin başarısını vurgulayan önemli bir gelişmedir.

TaaS modeli teknik uzmanlığı, ürün geliştirmeyi ve güvenli üretimi tek bir ABD operasyonunda birleştirir. Müşterilerin ürünlerini pazara sunma süresini hızlandırmak, kaliteyi baştan itibaren entegre etmek ve üretimi verimli bir şekilde ölçeklendirmek için tasarlanmıştır.

SkyWater’ın CMOS ve MEMS süreçlerindeki yetenekleri, müşterilerinin özel teknoloji ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Tıbbi Cihazlar için ISO 13485 sertifikalı şirket, DNA dizilimi ve çip üzerinde laboratuvar teknolojileri de dahil olmak üzere çeşitli biyomedikal uygulamaların tasarımını, geliştirilmesini ve üretimini desteklemektedir.

SkyWater Ticari ve A&D İşlerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Ross Miller, Nautilus’u proteom tahlil platformlarını ticarileştirmeye doğru ilerlerken desteklemekten heyecan duyduğumuzu ifade etti. Laboratuvardan imalata kadar inovasyonun sürekliliğini sağlayan TaaS modelinin faydalarını vurguladı.

SkyWater ve Nautilus arasındaki işbirliği, yarı iletken üretimi yoluyla protein tahlilini geliştirerek hassas tıbbın ilerlemesine katkıda bulunacak. Bu bağlı ortaklığın yeni nesil protein tahlil teknolojileri için sistem performansı, maliyet tasarrufu ve malzeme verimliliği açısından fayda sağlaması bekleniyor.

NASDAQ’da SKYT olarak listelenen SkyWater Technology, aynı zamanda DMEA sertifikalı Kategori 1A Güvenilir Dökümhane olarak tanınmaktadır ve çeşitli pazarlardaki yenilikçilerle farklı teknoloji kategorilerini birlikte oluşturmasıyla tanınmaktadır.

Bu makale SkyWater Technology’nin bir basın bültenine dayanmaktadır. Şirket, basın bültenindeki ifadelerin ileriye dönük olabileceği ve gelecekteki performansın garantisi olmadığı konusunda uyarmaktadır. Gerçek sonuçların beklentilerden önemli ölçüde farklı olmasına neden olabilecek risklere, belirsizliklere ve varsayımlara tabidirler.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu