Haber

Şahan Gökbakar ile eşi Selin Ortaçlı Gökbakar’ın otelin restoranında halkın önünde kavga ettiği iddia edildi.

Sosyal medyadaki çarpıcı paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen komedyen Şahan Gökbakar’ın, eşi Selin Ortaçlı Gökbakar ile kaldıkları otelin restoranında kavga ettiği iddia edildi. Detaylar ?

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, filmlerinin yanı sıra özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor.

Özellikle son dönemde başka isimlerle yaptığı polemikler ve olaylara verdiği sert tepkilerle gündeme gelen Şahan Gökbakar’ın bu kez magazin gündemine girmesinin nedeni ise bambaşka.

Bildiğiniz gibi Şahan Gökbakar, 2015 yılında Selin Ortaçlı ile evlendi. Daha sonra önce oğulları Deniz Efe’yi, ardından da kızları Ela’yı dünyaya getirdiler.

Uzun süre aile hayatını merceklerden uzakta yaşamayı tercih eden Şahan Gökbakar, aile pozlarını daha sık paylaşmaya başladığından beri çift, sosyal medya kullanıcılarının imrendiği ve takdir ettiği çiftler arasında yer aldı.

Hala öyleler, merak etmeyin! Ancak şaşırtıcı olan şu ki; @magazin_medyasi isimli hesabın iddiasına göre çift, kaldıkları otelin restoranında herkesin gözü önünde kavga etti.

Görgü tanıklarının ifadesine göre kimseye aldırış etmeden kavga eden çift, birbirlerine karşı rahatsızlıklarını yüksek sesle dile getirdi.

Hatta Selin Ortaçlı Gökbakar, eşi Şahan Gökbakar’a “Yeter artık, geldiğimizden beri üç oldu! Çocukmuşum gibi azarlama!” O bağırdı.

Elbette bunların hepsi sadece bir tez. Üstelik bu tür gerginlikler her ilişkide ve evlilikte yaşanabilir, bu çok doğaldır. Ancak söylenenler doğruysa, bu kadar görünür bir çiftin kamuoyunda yüksek sesle tartışmayı seçmesinin ne kadar doğru olduğu tartışılır… Ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu