Ekonomi

Kripto para piyasası, BTC ve ETH’nin yükselişiyle belirleyici bir haftaya hazırlanıyor

Santiment’in yakın zamanda yaptığı bir analize göre önümüzdeki hafta Bitcoin(BTC) ve Ethereum’un (ETH) 24 saatlik kazançlar göstermesi nedeniyle kripto para piyasası için oldukça önemli olacak. Bu durum, S&P 500Bu, endeksin dört gün içinde %6’nın üzerinde bir artış yaşadığı, BTC ve ETH’nin ise nispeten istikrarlı kaldığı bir haftanın ardından geldi.

Bugün itibarıyla BTC %1,12 artışla 34.941,48 dolara, ETH ise %2,03 artışla 1.835,44 dolara yükseldi. BTC, günün en düşük seviyesi olan 34.111,97 dolardan 24 saatin en yüksek seviyesine ulaşmış olsa da, piyasa hakimiyeti %0,20 oranında hafif bir düşüş göstererek altcoinlerin daha iyi performans göstermiş olabileceğini gösteriyor.

Şu anda BTC, toplam kripto para piyasası değerinin %52,48’ini temsil ediyor. Hem BTC hem de ETH geçtiğimiz hafta olumlu performans gösterdi. Analiz, kripto para birimlerinin borsanın etkisinden kurtulması halinde bunun dalda bir sonraki boğa döngüsünü tetikleyebileceğini gösteriyor.

Bu haftanın performansı, kripto para piyasasının borsayla ilgisini sürdürüp sürdürmeyeceğini veya farklı bir boğa koşusuna mı başlayacağını belirlemede çok değerli olacak.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu