Yaşam

İndirime Giren Philips 13’ü 1 Arada Erkek Bakım Seti Alınır mı? Tüm Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Sadece tek bir cihaz ile tüm bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Philips 13’ü 1 Arada Erkek Bakım Seti, her erkeğin bakım rutininde olması gereken kişisel bakım ürünlerinden biri. Pratikliği ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan bu cihazın özelliklerine gelin yakından bakalım.

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Webtekno sorumlu değildir.
Bu içerik marka iş birliği içeriyor.

Kişisel bakımda ihtiyacınız olan her şey için Philips 13’ü 1 Arada Erkek Bakım Seti

Çok fonksiyonlu Philips MG7920/15 Erkek Bakım Seti, geniş kapsamlı bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için 13 farklı başlık sunuyor. Sakalınızı rahatlıkla düzenleyip şekillendirebilir, saçlarınızı keserken güzel sonuçlar elde edebilir ve vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. 

  • 1-3 mm arasında 11 uzunluk ayarı sunan patentli düzeltme tarağı
  • Düzeltici ve çoklu tarak seti, daha kısa ve daha uzun sakal stilleri için 0,2 mm’ye varan hassas kademelerle 0,5 ile 16 mm arasında 19 uzunluk ayarı sunuyor.
  • Burun/kulak düzeltici aparatı
  • Çoklu tarak özelliği ile saçınızı şekillendirmek için 0,5 – 16 mm arasındaki uzunluk ayarı

Hem ıslak hem kuru kullanım

Kuru ve ıslak kullanım özelliği sayesinde duşta rahatça kullanabilir veya musluk altında kolayca temizleyebilirsiniz. Yağlama gerektirmeyen paslanmaz çelik bıçakları ile ilk günkü performansını kaybetmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ne zaman şarj etmeniz gerektiğini gösteren şarj göstergesi

Ne zaman şarj etmeniz gerektiğini gösteren şarj göstergesi kullanım konusunda kolaylık sağlayarak sizi yarı yolda bırakmıyor. Tek şarjla 4 hafta çalışmasını sağlayan güçlü lityum iyon pil ise 5 dakikalık hızlı şarj seçeneği sunmayı ihmal etmiyor. 

Kullanıcı yorumları:

  • Traş makinelerini baya bir araştırdım fiyat performans olarak en iyisini bu gördüm. İçinden bir sürü başlık çıkıyor. Sakal kadar vücududa güzel traş ettiğini düşünüyorum her hangi bir tahriş olayı falan olmadı , saç sakal vücut hepsinde çok iyi, hiç düşünmeden alınır.

  • Bir erkeğin dolabında bulunması gereken tam eksiksiz bir ürün. Sakalın yoğunluğuna göre motor performansının artması harika. Tek makinayla tüm işleri halledebiliriz. Severek kullanıyorum.

  • Bugüne kadar kullandığım makineler: Fakir, Remington, Moser, Braun ve adını unuttuğum Çin markalarıdır. Kesinlikle şunu net söyleyebilirim, şimdiye kadar kullandığım en kaliteli marka model oldu. Bir kere pili efsane uzun süre gidiyor. Sonrasında ise çelik uçlar en ufak bir teli atlamadan çok düzgün kesim yapıyor. Kel biri olarak 2 günde bir düzenli son kale yanlarda kalan saçları tıraşlıyorum ve 0,1mm tıraş ile daha kısa ve güzel bir sonuç elde ediyorum. Sakal tıraşında da sert ve karışık bir yapısı olmasına rağmen gayet düzgün bir sakal tıraşı elde edebiliyorum. Vücut tıraşı için kullanılan başlığı da hiç tahriş etmeden sıfıra yakın bir tıraş deneyimi veriyor.

Günün fırsatları arasında yer alan Philips 13’ü 1 Arada Erkek Bakım Seti indirimli fiyatıyla burada sizi bekliyor.

haberakyurt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu