Yaşam

Emmy Ödüllü Yönetmen The Last of Us 2. Sezon Oyuncularına Katılıyor

Emmy ödüllü yönetmen Sonuncumuz Dönemi 2 Adını takıma yazdırdı. Ekibin üç değerli yönetmenle büyüdüğünü de söyleyelim. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  The Last of Us Part 2 Belgeselinin Yayın Tarihi Açıklandı


75. Creative Arts Emmy Ödülleri’nde sekiz ödül alan The Last of Us’ın ikinci sezonu için bekleyiş devam ediyor. Çekimler önümüzdeki ay başlayacak olsa da, öngörülemeyen bir aksilik olmazsa ilk bölümünü 2025’te izleyeceğiz.

Daha önce yapılan açıklamalar doğrultusunda The Last of Us Part 2’nin hikayesi ikinci dönemde ele alınacak. Ancak oyunun tek bir periyotla sınırlı kalmayacağı, ikinci, hatta üçüncü periyoda yayılabileceği söylendi.

Geçtiğimiz haftalarda yeni sezon için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ederken, Abigail “Abby” Anderson’ın Kaitlyn Dever ile, Jesse’nin Young Mazion ile ve Dina’nın Isabela Merced ile sözleşme imzaladığını öğrendik.

Emmy Ödüllü Yönetmen The Last of Us 2. Sezon Oyuncularına Katılıyor!

Deadline’da yer alan yeni habere göre yönetmen kadrosu genişledi. Öyle ki 75. Emmy Ödülleri töreninde Veraset filmiyle En İyi Yönetmen (Drama) ödülünü alan Mark Mylod, Nina Lopez-Corrado (Perry Mason), Stephen Williams (Watchmen) ve Kate Herron (Loki Sezon 1) artık bu isimler arasında yer alıyor. The Last of Us dizisinin ikinci sezonunda da yönetmen ekibine isimlerini yazdırdılar.

Myload, Corrado, Williams ve Herron serinin ikinci sezonuna kendi bakış açılarını katacaklar. İlk dönem Emmy Ödülü’ne aday gösterilen yönetmen Peter Hoar da geri dönerken, yapımcılar Craig Mazin ve Neil Druckmann da bir bölümü yöneterek hikayenin gidişatını şekillendirmeye katkıda bulunacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? İkinci dönem için beklentileriniz yüksek mi? Fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu