Haber

Çekmeköy Belediye Başkanı’na güçlü aday

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, AK Parti’nin Çekmeköy Belediye Başkan Adayı adaylığı başvurusunu AK Parti ilçe binasında yaptı.

AK Parti’de çeşitli görevlerde bulunan ve halen Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Fatih Sırmacı, 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den aday olmak için başvuruda bulundu. AK Parti Çekmeköy ilçe binasında, Çekmeköy İlçe Başkanı Av. Başvurusunu Akın İlhan’a sunan Fatih Sırmacı, “Aktif siyasete başladığım üniversite yıllarımdan bu yana asıl amacım ülkeme her alanda hizmet etmek oldu. Özellikle AK Partimizin bu 22 yıllık dönemde, 2001 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kurulan, iktidarda olan, adeta altın çağını yaşadığı bir dönemdir.Aynı zamanda ben de bu aşka aşık oldum ve bu yolda yürümeye başladım. Partimiz bize başından beri şunu benimsetmiştir: “Vatan millettir, millet hizmettir.” Ben de AK Parti teşkilatlarımızda bu yolu takip ettim. Her görevi kutsal bildim ve büyük bir onurla yerine getirdim. Bahsettiğim gibi partimizin örgütlenmesinin her aşamasındaki görevler bunlardı.İlk olarak İl Gençlik Kollarında Yönetim Kurulu üyeliği yaptım, bunu tekrar İl Gençlik Kollarımızın Başkan Yardımcılığı yaptım. Ekonomi Mali İşler Dairesi Başkanlığı da görevleri takip etti. Teşkilatımızın her kademesinde insanlarımıza faydalı olmaya çalıştım. 2014 yılından bu yana Çekmeköy ve İBB Meclis Üyeliği, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılığı ve Çekmeköy Belediye Meclis AK Parti Küme Lider Yardımcılığı görevlerini yürütüyorum.

Ülkemizin yetiştirdiği değerli belediye başkanlarından Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’ı da anmak isterim. Çekmeköy’de göreve başladığımdan beri onların hizmet sevgisi ve halka mesafeli davranmamaları bana ve yol arkadaşlarıma ışık tuttu, çalışma şevkimizi artırarak bizi her zaman daha iyisini yapmaya teşvik etti. Bu anlamda ilçemizi ileriye taşıyarak, modern şehircilik usul ve esaslarının uygulandığı, her türlü gelişmiş imkan ve donanıma sahip, hayatı kolaylaştıran, güzelleştiren çevre düzenlemeleriyle ideal bir yaşam alanı haline getirmek tek amacımızdı. Allah’a şükürler olsun, liderimizin liderliğinde bu hedef doğrultusunda çok şey başardık.

Şimdi başka bir zorlu sürece giriyoruz. Bu süreçte bana destek olan, dualarıyla destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum. “Biz efendi değil, milletin hizmetkarı olmak için buradayız” diyen ve bize olan inancını her zaman hissettiren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, geçmiş İl Belediye Başkanlarımıza ve İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’ye teşekkür ederiz. geçmiş ilçe başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza onur ve gururla şehrimize hizmet etti. Liderimiz Akın İlhan’a, bölge milletvekillerimize, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’a ve birlikte çalıştığım meslektaşlarıma en derin saygılarımı sunuyorum.

Önemli olan yolculuk değil, onu nasıl yaptığınızdır. Allah’tan hep hizmetle geçecek bir ömür istedik. Dileğimiz şudur; Kaderimiz aynı olsun. Rabbim Çekmeköy’e hizmet yarışında bayrağı daha ileri taşımayı bizlere nasip etsin. Heyecanımız ve kararlılığımız ilk günkü kadar güçlü ve diri. “Yolumuz açık, kaderimiz hayırlı olsun” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu