Teknoloji

Alan, Wake II İçin Yeni Oynanabilir Video Karakteri Saga Anderson’ı Tanıttı

 
Epic Games tarafından yayınlanan ve Remedy Entertainment tarafından geliştirilen devam oyunu Alan Wake II için yeni bir kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Yeni görsel, oyunda karşımıza çıkacak olan yeni karakter Saga Anderson’ı tanıtıyor. Saga Anderson, oyunun ikinci oynanabilir karakteridir.
 
Oyunda iki farklı karakteri oynayabileceğiz.
 
 
 
Saga Anderson, başarılı bir FBI ajanı, yardımcı karakter ve Alan Wake II’nin ikinci oynanabilir kahramanı olarak rol alıyor. Ana karakter Alan Wake’e katılan Anderson’ın kontrolünü ele alıyor ve kaygılı anlara tanık oluyoruz.
 
5 dakikalık geliştirici günlük görüntülerinde karakterin her yönünden bahsediliyor. Ayrıca oyunda iki farklı dünya olacağı ve her dünyanın farklı kaygı unsurlarına sahip olacağı söyleniyor. Görüntü, Saga Anderson karakterine tam bir bakış sunuyor.
 
Alan Wake II, 17 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön sipariş için de mevcut. Epic Games mağazasında 599 TL, Playstation mağazasında 389,00 TL ve Xbox Store’da 925 TL.
 
Alan Wake II Saga Anderson fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu