Haber

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın yaralı askerleri ziyaret etti

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle yaşanan çatışmada yaralanan Üsteğmen Mutlu Duran’ı Köyceğiz’deki babasının evinde ziyaret etti.

Ayaydın, yaralı Üsteğmen Memnun Duran, annesi Gülcan Duran, babası İhsan Duran, kız kardeşi Mine İftar ve nişanlısı Merve Kayadibi ile Köyceğiz ilçesi Köyceğiz Mahallesi’ndeki konutta buluştu. Ayaydın, Duran ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ayaydın, konuşmasında, “Kontrol için gittiğinizde muhtemelen size bir dinlenme daha verirler. Nişanlınız yanınızda. Umarım bir an önce iyileşirsiniz.” söz konusu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Duran’ı selamladığını belirten Ayaydın, “Cumhurbaşkanımız sizi gözlerinizden öpüyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın da nişanlınıza bir sözü var. Sizinle evlenme sözü verdi. İnşallah iyileşince Cumhurbaşkanımız da size kavuşur.” seninle evlenirim. İnşallah evlenir ve görevine dönersin. Seni her zaman hatırlayacağım.” Beni arayabilirsin, ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.” dedi.

Duran, “Kaldığım yerden görevime döneceğim. Ülkeme, milletime hizmet edeceğim.” söz konusu.

Duran’ın nişanlısı Merve Kayadibi, nişanlısının eve gelmesi nedeniyle kendisini çok iyi hissettiğini belirtti. Nişanlısıyla gurur duyduğunu belirten Kayadibi, nişanlısının kısa sürede iyileşeceğini söyledi.

Oğluyla gurur duyduğunu belirten baba Duran, “Allah bir daha kimseye bu acıyı yaşatmasın. Şehitlerimizin yakınlarına başsağlığı, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Vatan için şükürler olsun.” sözlerini kullandı.

Ayaydın, daha sonra 10 ay önce Şırnak’ta mayına basarak gazi olan Astsubay Çavuş Hasan Acar’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyarete AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete, İl Koordinatörü İbrahim Aydın, AK Parti İl Başkanı Gültekin Akça, ilçe belediye başkanları ve örgüt üyeleri de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu