Haber

953 bin lira değerindeki TOGG’a ‘param yok’ dedi! 10 kat pahalı Audi’ye bindi!

  •   HABER7

Türkiye’nin yıllardır hayalini kurduğu yerli otomobil TOGG 29 Ekim Fabrika çalışmaya başladıktan sonra üretime başlamıştır. Geçenlerde bir ön satış talebi açıldı. TOGG’a 180 bin kişi katıldı Başvuru yaptıklarında araba sahibi olmaya hak kazananlar kura ile belirlendi. 30 Mart’ta TOGG Sahip olacak ilk isimler . Bakanlıklara resmi araç olarak teslim edildi TOGGMayıs ayı başından itibaren vatandaşlara teslim edilmeye başlanacak.  

“BENİM O KADAR PARAM YOK”

Satış ücreti 953 bin TLolarak açıklanan TOGG için geçtiğimiz gün ÂL Partisi Genel Başkanı Meral AkşenerKendisinin de katıldığı bir canlı yayında bir soru soruldu. Akşener, “Bir Togg alacak mısın?sorusunu Akşener yanıtladı, “O kadar param yok. Kocama sorayım, gücü yetiyor mu? Varsa alırız.”şeklinde cevaplanmıştır.

YETKİLİ ARAÇ DEĞERİ YAKLAŞIK 10 MİLYON

TOGG için ‘Param yok’ Akşener’in şu anda kullandığı ofis aracının fiyatı dudak uçuklattı. Akşener, resmi enstrüman olarak Audi A8 Uzun kullanır. 953 bin lira TOGG’a ‘Param yok’ dediYen Akşener’in aracının güncel piyasadaki değerinin 10 milyon liraya yakın olduğu belirlendi.

ÖZEL UÇAK YALANI Ortaya Çıktı

Geçmişte Akşener ‘TOGG alacak param yok’ Çıkışına emsal teşkil eden algı oyunlarının saçmalık olduğu belirlendi. 10 Haziran 2018’de “Biz özel uçakla uçmuyoruz. İktidara geldiğimde hepsini satacağıma söz veriyorum. Bunları da bana hatırlatın”Bunu söyledikten sonra her fırsatta toplantılarına özel jetlerle gittiği belirlendi.

Sabah Gazetesi’nden Muhammed Uzunhaberine göreAkşener’in 2021’de sadece bir ayda 16 kez özel uçakla seyahat ettiği ortaya çıktı.

İşte Akşener’in özel uçak seyahatleri;

20 Mayıs 2021: Ankara-Trabzon, Trabzon-İstanbul Atatürk, İstanbul Atatürk-Ankara
31 Mayıs 2021: Ankara-Hatay, Hatay- Ankara
17 Haziran 2021: Ankara-Iğdır, Iğdır-İstanbul Atatürk, İstanbul Atatürk-Ankara
24 Haziran 2021: Ankara-Trabzon, Trabzon-Ankara
28 Haziran 2021 : Ankara-Bodrum, Bodrum-Dalaman, Dalaman-Ankara
5 Temmuz 2021: Ankara-İstanbul Atatürk, İstanbul Atatürk-Malatya, Malatya-Ankara

focaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu